Maseczka bawełniana wielorazowa gładka - niebieska, dwustronna

8,50 zł
Brutto

Maseczka dwustronna - 100% bawełny

Produkujemy wysokiej jakości maseczki bawełniane dwustronne. Wykonana jest z gładkiego materiału w kolorze niebieskim. Nauszniki wykonane są z gumki. Materiał, z którego uszyto nasze maseczki dwustronne bawełniane to 100% polska bawełna z certyfikatem Oeko-Tex. Taką samą dzianinę wykorzystujemy do produkcji odzieży dziecięcej, dlatego posiada wszelkie certyfikaty, gwarantujące bezpieczne użytkowanie. 

Produkt jest w 100% polski - zarówno materiał, jak i szycie wykonano w Polsce. 

Ilość

 

Bezpieczne zakupy! 100% zadowolonych Klientów

 

Dostarczamy za pomocą InPost

 

Bezkontaktowa obsługa - działamy bezpieczne według zaleceń walki z koronawirusem COVID-19

Maseczka bawełniana wielokrotnego użycia

Nasze maseczki wykonane są ze 100% bawełny. Bez obaw można je prać ręcznie oraz w pralce, a także prasować. Materiał nie zbiega się, nie traci koloru. To w pełni bezpieczny produkt, który choć w niewielkim stopniu pozwala nam uchronić innych przed wirusami. Choć w 100% popieramy akcję #zostańwdomu - wiemy, że są sytuacje, w który trzeba opuścić nasze cztery ściany. Nie zagwarantujemy, że nosząc naszą maseczkę nie zachorujesz! Nie jest to produkt chirurgiczny, ani przeznaczenia medycznego. Jednak każda dodatkowa osłona twarzy, nawet jeśli da 1% zabezpieczenia - w tym momencie jest warta użycia.

Kto nie nosi - ten roznosi

Warto pamiętać, że żadna maseczka bawełniana nie chroni przed wirusem, także COVID-19 zwanym koronawirusem. Jednak ten, kto nie nosi maseczki ochronnej w przestrzeni publicznej, może roznosić wirusy! Nie zapewniamy 100% ochrony, ale możemy zagwarantować, że nosząc maseczkę zmniejszasz ryzyko zakażenia innych drogą kropelkową. Wierzymy, że noszenie maseczek, zwłaszcza podczas stania w kolejce do sklepu, tankowania samochodu czy spaceru z psem, pomoże uchronić innych. Pamiętaj - kto nie nosi maseczki, ten może roznosić wirusa! Nawet nieświadomie! Po, co ryzykować?

293 Przedmioty

Opis

Materiał
Bawełna
Rozmiar
L/XL
S/M