POLSKA FIRMA Z 25-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Kim jesteśmy? Polską firmą P.P.H.U. AMIR z Łodzi, która ma 25-letnie doświadczenie w produkcji odzieży dziecięcej. Skąd pomysł na maseczki? Od ćwierć wieku prowadzimy małą szwalnię, w której zatrudniamy kilka osób. Obecna sytuacja zmusiła nas do zamknięcia zakładu... Nie mamy lokalu miejskiego - musimy płacić co miesięczny czynsz. Dodatkowo nie zostawimy naszych pracowników bez środków do życia. To ludzie, którzy są z nami od lat, na dobre i złe. Nie wyobrażamy sobie zwolnienia ich, z tego powodu, że nasz handel w tym momencie nie działa. Płacimy rachunki z własnych oszczędności, które niestety też się kurczą. 

Wpadliśmy na pomysł, by połączyć coś dobrego, z szansą na przetrwanie dla nas i pracowników. Z uwagi na obecną pandemię koronawirusa, zaczęliśmy szyć maseczki z naszej bawełny, z której na co dzień produkujemy odzież dziecięcą. Z dokładnie tego samego materiału, dla naszych bliskich poszyliśmy maseczki dwustronne bawełniane, które z powodzeniem można prać w pralce, myć ręcznie, a nawet prasować. Potem pojawiła się informacja od znajomych, że chętnie kupią maseczki - z dnia na dzień, okazało się, że być może uda się uratować nasz biznes!

Produkujemy bawełniane maseczki wielokrotnego użycia

Postanowiliśmy własnymi siłami otworzyć sklep internetowy, który nie jest idealny, ale nie stać nas na rozbudowę i inwestycję. Każdy zakup maseczki bawełnianej, ze 100% bezpiecznego materiału z certyfikatem Oeko-Tex, to szansa dla naszej firmy. Szukaliśmy także materiałów certyfikowanych, by móc pomóc polskim szpitalom, które są teraz w trudnej sytuacji. Będziemy działać także pro bono, aby wesprzeć ich w tym ciężkim momencie.

Pamiętaj! #zostańwdomu - a jeśli nie możesz, załóż maseczkę! KTO NOSI, TEN NIE ROZNOSI!

Nasze maseczki nie chronią w 100% przed zakażeniem! Nie są maseczkami ochronnymi medycznymi! To jedynie osłona, która pozwoli zmniejszyć ryzyko rozsiewania zarazków w przestrzeni publicznej. 

Interesuje Cię zakup hurtowy maseczek bawełnianych wielorazowych? Skontaktuj się bezpośrednio z nami! Zaoferujemy atrakcyjne ceny - zadzwoń: 602 241 064