Maseczki dwustronne

Maseczki bawełniane dwustronne 

Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji związanej z koronawirusem COVID-19 oraz przestojem produkcyjnym w naszej firmie - postanowiliśmy wykonywać wysokiej jakości maseczki dwustronne bawełniane. To towar wykonany w pełni w Polsce, z certyfikowanej dzianiny o gramaturze 160-180 mg. Produkujemy miłe w dotyku maseczki wielorazowe, dostępne w różnych wzorach. Akcesoria te sprawdzą się w czasie infekcji, ale też podczas codziennego noszenia np. w czasie przeziębienia. To optymalna, choć nie 100% pewna ochrona przed zarazkami.

Nasze maseczki wielorazowe świetnie nadają się do prania w pralce, także w temperaturze 60 stopni. Można je bezpiecznie prasować w najwyższej temperaturze, a nawet gotować. Dzięki temu są doskonałym produktem wielokrotnego użycia.

Maseczki wielorazowe w różnych wzorach od polskiego producenta

Noszenie maseczki dwustronnej bawełnianej nie ochroni Cię w 100% przed koronawirusem lub innymi zarazkami, ale pamiętaj - kto nie nosi, ten roznosi. Należy również pamiętać, by w walce z koronawirusem nosić maseczki bawełniane, które mogą ochronić Cię, ale przede wszystkim zapobiegają dotykania twarzy i roznoszenia zarazków. 

Nasze maseczki bawełniane służą nie tylko ochronie - one przepięknie wyglądają! Dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Możemy dopasować maseczki do różnych rozmiarów buzi. Produkujemy zarówno bawełniane maseczki dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasza dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX, który świadczy o wysokiej jakości materiału, a także całkowitym bezpieczeństwie podczas jego noszenia. Nasza maseczka nie jest produktem medycznym! Wykonana została z tkaniny 100% bawełnianej (2 warstwy: wewnętrzna oraz zewnętrzna), posiadającej certyfikat STANDARD 100 OEKO - TEX klasa I - materiał wolny od substancji szkodliwych mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka - 2 warstwy bawełny,

Maseczki dwustronne wielokrotnego użytku - 100% polski produkt

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry